top of page

Miks sa valisid Stoma Hambaravi?

Meie kliendid leiavad, et Stoma on nende jaoks parim hambaravi Tartus. Loe ja veendu ise, miks nad nii arvavad!

Marju Unt

Estonian Euromanagement Institute direktor

"Stoma ei seostu mitte kunagi hirmu ega valuga, vaid ilu ja kindlustundega. Tegelikult mul ei lastagi kannatusteni jõuda - minuga võetakse regulaarselt ühendust ja kontrollide käigus eemaldatakse tekkinud pisivead eos. Sõbralik ja kodune suhtumine on teinud Stoma osaks minu elust ja ma pole kunagi mõelnud, et võiksin oma hambamurega kusagile mujale pöörduda."

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Helle Ratassepp

Otsustasin kõik hammastega seotud protseduurid lasta teostada Stoma Hambaravi OÜ-s, kuna mulle oli laekunud info, et seal ravitakse hambaid väga korralikult.
Veendusin, et Stoma hambaravi on väga patsiendisõbralik. Seal töötavasse kollektiivi on osatud valida inimesed, kes on loonud väga koduse ja sooja õhkkonna. Sinna saab alati minna rahuliku südamega ja ära tulla tänutundega. Olulisim on see, et ravi tulemused on seal alati head.
Mina sattusin targa ja hooliva arsti dr. Karin Keerniku patsiendiks, kes lisaks  suurtele erialastele teadmistele on ka hea  psühholoog, maandades patsiendi hirmusid.
bottom of page